Уроки інформатики
Сім правил
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту

Анализ веб сайтовСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.05.2024, 07:32


7 правил життя, яке варте того, щоб жити

 "Ви самі пишете історію свого життя чи Ви дозволяєте іншим людям і обставинам писати її замість вас? Ви можете навіть не сприймати себе людиною, яку ведуть по життю, але є кілька ознак того, що не Ви керуєте”, – пише редактор сайта "Позитивчикрф” і приводить ці ознаки:

- Ви не любите свою роботу. Можливо, Ви підібрали собі щось таке, що легше і безпечніше від кар’єри вашої мрії. Або гірше того – Ви просто робите все під тиском своєї родини.

- Ви живете від зарплати до зарплати. Часто проблема тут полягає не в грошах, а у Ваших пріоритетах. Власність, якою Ви володієте, уже давно заволоділа Вами.

- Ви відчуваєте себе зобовязаним робити те, що Ви не хочете робити. У першу чергу Ви зобов'язані самі собі. Ви не можете врятувати світ, якщо потрібно рятувати Вас.

Керувати своїм життям – непросто. Для цього Ви повинні звільнитися від безлічі різних забобонів. Спочатку така воля може лякати і заподіювати біль, тому обмежена кількість людей чинить у такий спосіб. Набагато простіше дотримуватись загальноприйнятих правил суспільства, навіть якщо вони не дають Вам можливість для самореалізації.

 От 7 правил, що допоможуть Вам почати будувати життя, яким варто жити:

 Правило перше: Ніколи не дозволяйте іншим указувати, як Вам жити.

Ні Вашим батькам. Ні Вашій другій половині. Ні Вашим дітям. Керуючи своїм життям, Ви можете допускати втручання інших людей, але остаточне рішення мусить бути лише Ваше. Це значить, що вибір професії, стосунки з людьми, Ваше віросповідання і стиль життя буде визначатися тільки Вами і ніким більше.

Це правило стає особливо актуальним, коли Вас починають долати сумніви. Не дозволяйте сумнівам ставати Вашою слабкістю, якою будуть користуватися інші люди. Ви не впевнені в тому, що саме Ви хочете від життя? Це не означає, що Вам потрібно сидіти в бездіяльності, дозволяючи іншим людям вирішувати за Вас.

 Правило друге: Не дозволяйте собі привязуватися до речей.

Світ наповнений усяким мотлохом. Не дозволяйте мотлохові загороджувати шлях до чогось важливого. Якщо Ви починаєте привязуватися до речей, то Ви перестаєте керувати своїм життям. Задайте собі питання: якщо Вам, для того щоб наздогнати свою мрію, завтра прийдеться відкинути 90% нажитого, - Ви зможете це з легкістю зробити? Якщо Ви сумніваєтеся, то, можливо, Ви не здатні керувати своїм життям через таку свою слабість, як прихильність до речей.

Правило третє: Володійте грішми. Не дозволяйте грошам володіти Вами.

Гроші – це засіб, за допомогою якого можна керувати своїм життям. Ви можете використовувати гроші для забезпечення свого комфорту, для можливості приділити увагу важливій роботі, для навчання і підвищення кваліфікації. Але якщо Ви живете від зарплати до зарплати, це означає, що гроші керують Вами.

От кілька цілей, які можна поставити собі, щоб навчитися керувати грішми у своєму житті:

- Встановіть приблизну річну суму витрат;
- Ви повинні витрачати менше, ніж Ви заробляєте;
- Умійте, в разі потреби, значно скорочувати свої витрати.

Фінансова свобода не означає, що Ви можете купити все, що Вам захочеться або жити в розкоші. Це означає, що гроші – це інструмент, за допомогою якого Ви керуєте своїм життям, а не те, що заважає керувати вашим життям.

Правило четверте: Вам необхідні стосунки з іншими людьми.

Ви знаєте людей, що не можуть виносити самітність? Вони рятуються від одного невідповідного звязку тільки для того, щоб почати інший, такий же невідповідний.

Чому? Тому що вони дуже сильно залежать від інших людей. Вони не можуть існувати без емоційної і, можливо, фінансової підтримки.

У будь-яких ситуаціях Ви повинні залишатися особистістю, яка буде на першому плані. Це означає, що Ви можете насолоджуватися певними стосунками, але Ви не повинні робити їх самоціллю.

Ваші цілі та можливість керувати своїм життям повинні бути сформовані до стосунків, у які Ви вступаєте. Дивно, але коли Ви чините саме так, то ваші стосунки стають більш міцними та близькими, тому що в них немає ревнощів і почуття власника.

 Правило пяте: Ніколи не змінюйте свою думку в залежності від думки інших людей.

"Ви можете розділити їжу між людьми, але кожний мусить переварити її сам”, – говорив Говард Роарк із фільму "Першоджерело”.

Керувати своїм життям – це значить бути господарем своїх поглядів. Це значить ніколи не погоджуватися з чим-небудь не подумавши і не вирішивши для себе, що це дійсно є правдою. Про все в житті міркуйте критично. Навколо Вас досить багато необдуманих думок, які намагаються закинути Вам прямо в голову і, швидше за все, це іноді вдається.

Правило шосте: Всьому, чого Вам бракує, можна навчитися.

Ніколи навіть і не думайте про те, що щось у цьому житті Вам не під силу. Люди часто казали Вам, що у Вас не вистачає розуму, сили волі, фізичної сили або харизми для того, щоб зробити щось вартісне? Не звертайте на них увагу. Ви говорили самі собі, що у Вас немає таланту? Не звертайте на себе увагу.

Нехай Вашим вихідним правилом буде те, що будь-яку якість можна виробити і Ви практично не знайдете винятку з цього правила. Наприклад, я в дитинстві був соромливою і замкнутою дитиною. Зараз мої друзі описують мене як  дуже відкриту особистість, що не боїться зустрічатися з новими людьми, і вони пишаються моєю здатністю виступати перед великою кількістю людей. Почніть з такої ідеї: не можна довідатися, у чому Ви талановиті, до тих пір, поки Ви не навчитеся чомусь.

Правило сьоме:  Ціль виробляється виходячи з ваших творчих здібностей.

Ви хочете знати яка ціль Вашого життя? Все дуже просто. Витягніть перед собою руки і стисніть їхх. Потім подивіться на них. От ваша мета і засіб просування до неї.

Метою є Ваша здатність розвивати свої творчі сили і передавати їх світові. Ми з Вами можемо вибирати різні способи реалізації, але ціль у нас та сама. Ви можете бути менеджером, який створює мистецтво спілкування з людьми, програмістом, який створює знання про алгоритми, або підприємцем, який створює мистецтво ведення бізнесу.

Не хвилюйтеся, якщо Ви ще не знайшли правильний для Вас спосіб реалізації. Одного разу Ви відчуєте цю велику мету свого життя і Вам стане зрозуміло, що це саме вона. Вірячи в це, Ви станете господарем свого власного життя.

Джерело: amic.ru


Copyright Автор © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz