Уроки інформатики
Програми з інформатики
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту

Анализ веб сайтовСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.05.2024, 09:47


Програми з інформатики

Baby Type Ефективний ігровий тренажер десятипальцевого сліпого друку з підтримкою національних розкладок і різних конфігурацій клавіатури. Один із самих популярних клавіатурних тренажерів у Росії та за кордоном скачати
StaminaSetup Stamina - це безкоштовний клавіатурний тренажер для Windows. За допомогою якого ви з легкістю опануєте сліпим машинописом і навчитеся вводити текст не одним пальцем, а відразу усіма (і ногами теж), причому, не дивлячись на клавіатуру.
Програма особливо корисна дідусям і бабусям, які багато працюють у Інтернеті (email, чати)
скачати
lipsetup Пакет Ukrainian Interface Pack для Windows XP Professional або Windows XP Home забезпечує інтерфейс користувача українською мовою для більшості елементів інтерфейсу Windows XP скачати
ukrgost Програма вирішує проблему українських букв у far'i - і, ї, є, ґ скачати
key_ukr KeyRus представляє собою резидентну програму, що забезпечує перемикання розкладок клавіатури і завантажування шрифтів в CGA/EGA/VGA дисплей. Спочатку це був русифікатор, але потім з'явилась можливість задавати свої шрифти і розкладку клавіатури. скачати
FAR Manager Консольний файловий менеджер для операційних систем родини Windows. Автор програми — Євгеній Рошал. З 19 червня 2000 року розробкою FAR Manager займається група FAR Group. Євгеній Рошал як і раніше залишається автором FAR Manager та слідкує за проектом. Програма версії 1.75 розповсюджувалася безкоштовно для некомерційного використання громадянами країн колишнього СРСР, а для інших як shareware. З 17 травня 2010 року, Far Manager 1.75 є безкоштовним ПЗ.
26 жовтня 2007 року, починаючи з версії 1.80, первинні коди FAR Manager було відкрито на умовах ліцензії BSD. 13 грудня 2008 року номер вільної версії змінено з 1.80 на 2.0.
скачати
Total Commander Total Commander - самий могутній і стабільний файловий менеджер для Windows зі зручним користувальницьким інтерфейсом. Програма продовжує добру традицію двох-панельних файлових менеджерів, але відрізняється підвищеною зручністю і функціональністю, підтримує плагiни, має безліч вбудованих корисних інструментів. скачати
WinRar WinRar - один з найвідоміших архіваторів. Те, що він підтримує архівацію у форматі RAR, це, ймовірно, пояснювати не треба. Крім того, програма уміє працювати з архівами ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE 2.0, BZIP, JAR, UUE, GZIP, BZIP2 і 7-Zip, при цьому вона володіє численними дуже корисними можливостями - шифрування, підтримка безперервних (solid) архівів, в яких ступінь стискування може бути на 10 - 50% більше, ніж при звичайних методах стискування, спеціальний алгоритм для стискування мультимедійних файлів, підтримка багатотомних архівів і багатьом іншим. скачати
WinZip

WinZip — найперша й одна із самих популярних утиліт для стискування даних. Це могутній і простий у використанні інструмент, за допомогою якого можна швидко виконати архівацію файлів або повернути їх у вихідний стан, - аби заощадити місце на диску і значно скоротити час передачі повідомлень електронної пошти. Працює з CAB, TAR, gzip, UUencode, XXencode, BinHex, і MIME форматами, і ZIP. Крім цього, за допомогою зовнішніх програм може працювати з файлами ARJ, LZH і ARC. Можливості програми включають представлення зображень у виді піктограм і автоматичний вибір методу стискування, а також поліпшена архівація аудіофайлів та підтримка відкриття BZ2 і RAR-файлів.

скачати
7zPlug

Архіватор 7-Zip, здатний працювати з файлами у форматах ZIP, CAB, RAR, GZIP, BZIP2, RPM, CPIO, TAR, ARJ та фірмовим 7z (а також деякими іншими). Вміє створювати архіви, що саморозпаковуються, інтегрується Windows Shell, має плагіни для FAR та версію для роботи через командний рядок

скачати
WordDOC2Book В шаблоні Microsoft Word "Верстка текста книжкой.dot" містяться
макрокоманди "Верстка текста книжкой" и "Конвертор текста MS-DOS"
скачати
ubasic
(інтерпретатор)
Українізована версія basic скачати
qbasic 4.5
(компілятор)

qbasic4.5 — діалект мови програмування Бейсик (BASIC), розроблений компанією Microsoft, а також середовище розробки, що дозволяє писати, запускати і налагоджувати програми на цій мові.
qbasic4.5 зручний для виконання нескладних обчислень і для прямої роботи з портами. Поряд з Pascal, мова досить популярна для навчання програмуванню, і використовується в багатьох школах.

Крім того, не варто забувати, що система захисту англійських підводних човнів написана саме на qbasic

скачати
qbas_rus
(інтерпретатор)
Pусифікована версія мови програмування qbasic.
Щоб навчитися програмувати, найкраще використовувати звичайний qbasic, - він надає достатньо можливостей для початківців, а набувши навички легко можна перейти до якоїсь іншої версії.
скачати
turbo basic

Turbo Basic — компілятор мови BASIC, створений свого часу (в далекому 1987 році) Робертом "Бобом Зейлом і згодом викуплений у нього компанією Borland

скачати
xbasic-6.2.3-win32

xbasic - це інтегроване середовище розробки програм (IDE) мовою програмування Basic, що включає передовий компілятор, редактор, наладчик та ітерактивний GUI-Designer. XBasic працює в ОС Win32 (Windows 95, 98, Me, NT, 2000, XP) і Linux (і386)
Автори постаралися додати своєму продуктові вигляд, наближений до інтерфейса Quick Basic

скачати
PowerBasic
for Windows

Компілятор бейсiка, який створює повноцінний 32-бітний код. Додатки, написані на PowerBASIC не вимагають ні яких зовнішніх DLL і відрізняються компактністю коду.
Ви маєте можливість використовувати всі Windows API та створювати DLL.
По "чистоті” exe коду програми на PowerBASIC можуть суперничати з багатьма сучасними компіляторами C++, Pascal або Fortarn.

Для реєстрації запустіть hz-pb7.exe і згенеруйте серійний номер
скачати
TPascal 71

Мова програмування Pascal була розроблена у 1968-1971 р. Ніклаусом Віртом в Інституті інформатики (м. Цюрих, Швейцарія), і названа на честь Блеза Паскаля – видатного математика, філософа і фізика 17-го століття.

скачати
tp_win Turbo Pascal for Windows (доопрацьована версія) – незнайома для більшості користувачів, дана версія Turbo Pascal заслуговує на велику увагу. TPW адаптований до операційної системи Windows, тому автоматично відпадають проблеми зі шрифтами, некоректною роботою старих версій у Win2000 і WinXP. TPW має стандартний інтерфейс Windows, вікно і меню, аналогічне по змісту іншим версіям TP. Незважаючи на свій 15-річний вік, програма прекрасно працює у всіх версіях Windows. Варто зауважити, що відкомпільовані програми також "віконні”.
Доопрацьована TPW-TPX має ряд переваг: інсталятор встановлює заздалегідь відкоректовану TPW у папку Program Files, а на робочий стіл поміщається ярлик. Можна відразу приступати до роботи.
Цією програмою варто замінити застарілий досовский Turbo Pascal. Програма написана на паскалі. В архів включений вихідний код.
скачати
nvu

NVU - це безкоштовний, візуальний (WYSIWYG) HTML редактор. У своєму розпорядженні NVU має: менеджер сайтiв, що дозволяє редагувати сторінки на віддаленому сервері; вбудований редактор CSS c попереднім переглядом стилів; кольорове підсвічування синтаксису в режимі редагування коду, перевірку орфографії і багато чого іншого. Розробники обіцяють підняти його функціональність до рівня FrontPage і Dreamweaver.

скачати

Увага!

Матеріали на сторінці викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе!

Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення та має знищити її впродовж 24 годин після завантаження або придбати у автора чи фірми-виробника!

Зауваження та побажання прохання надсилати
на мій e-mail (admin011@ukr.net)


Copyright Автор © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz