Уроки інформатики
Корисні статті
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту

Анализ веб сайтовСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.05.2024, 02:03


Корисні статті

 

 

Свій інтелект
У цій міні-книзі я хочу розповісти вам про моє головне відкриття - про роботу мозку. Це відкриття настільки важливе, що про нього мусить знати кожна розумна людина.

Свій інтелект 
розмір: 166 Кб | скачати |

Епоха Windows XP наближається до завершення
Один з найбільших успіхів Microsoft повільно іде в історію. 
У грудні частка ринку Windows XP упала ще на 2,4 відсотки.

Епоха Windows XP 
розмір: 21 Кб | скачати |
Вакансія - копірайтер
Вакансія рерайтер і вакансія копірайтер - сьогодні одні з найпоширеніших в Мережі. Інтернет-агентствам раз у раз бувають необхідні ці фахівці. Хороший копірайтер цінується на вагу золота. І це не порожні слова. Люди, які розглядають для себе копірайтерську і рерайтерську діяльність, мають всі шанси почати добре заробляти. Природно це можливо лише при серйозному підході до справи, вміння і бажання працювати в цьому напрямку.
Вакансія - копірайтер 
розмір: 35 Кб | скачати |
Фриланс-робота в Україні
Завдяки розвитку інтернету в Україні, фриланс робота набирає все більшу популярність. Експерти довідалися, хто найбільш затребуваний на ринку фриланс-послуг в Україні, і скільки можна заробити не виходячи з будинку. Що ж таке фриланс-робота?
Фриланс-робота в Україні 
розмір: 30.5 Кб | скачати |
10 найбільших винаходів ХХ століття в сфері грошей
Досить цікаве дослідження в 2003 році провели американці при підготовці саміту Майбутнє грошей. Протягом півроку група дослідників Інституту Да Вінчі вивчала сотні інновацій у світі грошей, оцінюючи їх за спеціально розробленою бальною системою.За підсумками проробленої роботи в хронологічному порядку був складений список з десяти винаходів 20 століття, які зробили найбільший вплив на світову грошову систему.

 

10 найбільших винаходів 
розмір: 66 Кб | скачати |

 

Як досягти успіху? Поради від Роберта Кіосакі
Роберт Кіосакі на власному прикладі довів, що досягти успіху може абсолютно будь-яка людина. Автор багатьох бестселерів ("Багатй папа, бідний папа", "Квадранти грошового потоку" і ін.) ділиться з Вами своїми Порадами.
 
Самий довготривалий спосіб заробітку
В своїй статті я хочу поділитися новим способом заробітку грошей за допомогою блога. Цей метод заробітку прекрасно підходить для тих, хто не є технарем. Тобто, доступний навіть для домогосподарок.
Самий довготривалий спосіб заробітку
розмір: 29.5 Кб | скачати |
Ти Успішний?
Одного разу я їхав в приміському потязі в одне з невеликих міст. Якщо Ви коли-небудь їздили в таких потягах, то знаєте, що це не просто засіб пересування, це - невелика країна зі своїми законами. В електричках є і продавці, і покупці, і розваги, і місцеві суди у вигляді бабусь, котрі люблять всіх повчати. Ну, загалом все що треба.  
Ти Успішний?
розмір: 27.5 Кб | скачати |
Блоґери-невдахи
От скажіть, тільки чесно. Навіщо Вам блоґ? Хтось скаже, щоб бізнес робити, хтось скаже, щоб стати відомим, хтось скаже, що хоче спілкуватися з однодумцями. Це все здорово, але крім блоґа є ще купа всіляких засобів, якими можна домогтися своїх цілей набагато швидше. Що значить блоґ для мене? Як на мене – блоґ це частина тебе. Коли ти розумієш, що блоґ це не просто інструмент на зразок “лопати”, а що це та ж “лопата”, яка приросла до тебе. Тобто, ти не можеш міняти ці лопати щодня за своїми примхами. І ти починаєш до свого інструменту ставитись зовсім по-іншому.
Блоґери-невдахи
розмір: 35.5 Кб | скачати |
Одна зустріч ціною 300 000 доларів
Це знайомство відбулося в купе потягу Харків - Дніпропетровськ.
У цей час в купе вже сидів чоловік років пятдесяти. Він був досить примітний, тому що не виглядав пенсіонером. У нього був уважний погляд, прекрасний костюм висів на тремпеле, а ноутбук на столі говорив про те, що цей джентльмен звик працювати скрізь.
Одна зустріч ціною 300 000 доларів
розмір: 80 Кб | скачати |
Справжній чоловік може все
Знайти своє місце в житті – це велика удача, але багатьом чоловікам заважають стереотипи, острах змінити звичний плин свого життя. Можливо, це результат минулого досвіду, що багатьом перешкодив зробити карєру в житті.
Справжній чоловік може все
розмір: 24.5 Кб | скачати |
Як подружитися з грошима
Щоб заробляти стільки, скільки ти вважаєш за необхідне, тобі просто потрібно прислухатися до того, що говорять гроші. Такий настрій важливий у будь-якій сфері – і в матеріальній, і в особистій.
Щоб тобі завжди було достатньо грошей, грошова енергія просить тебе дотримувати зовсім простих правил.
Як подружитися з грошима
розмір: 44 Кб | скачати |

Бізнес по Кіосакі або мрії про квадрант Б
Книги Роберта Кіосакі свого часу допомогли мені знайти напрямок шляху. От тільки шлях цей виявився трохи іншим. Про бізнес Роберт пише мало, в основному про інвестиції і накопичення. До бізнесу він підходить як до простого активу. Тобто до складного активу зі складною структурою загадкового трикутника Б-И. Але, у підсумку має бути так: бізнес приносить багато грошей (або не дуже), а робити нічого не треба.

 

Десять способів зіпсувати кар'єру
Будувати завжди складніше, ніж ламати. Це правило повною мірою поширюється і на карєру. Кейт Лоренц, автор популярного в Америці посібника з планування кар’єри, виділяє принаймні десять підводних рифів, на яких нерідко розбиваються наші карєрні прагнення.

10 способів зіпсувати кар'єру
розмір: 29.5 Кб | скачати |

 

Бінарні уроки
Одним із критеріїв визначення рівня культури та професіоналізму людини є не лише рівень її мислення й володіння мовою, але і рівень володіння комп’ютерною технікою. Проблема формування комп’ютерної грамотності учня є чи не найскладнішою проблемою у навчально-виховному процесі.

 

 В умовах надзвичайно серйозних змін в економічному, політичному та науковому житті нашої держави, керуючись національними ідеями у вихованні та навчанні, ключовим  питанням у моїй роботі стала проблема застосування на практиці бінарних уроків. Враховуючи те, що бінарні уроки в наших школах ще не набули належного застосування, вважаю за необхідне наголосити на основних відмінностях та на основних загальних рисах бінарних та інтегрованих уроках.

Бінарні уроки
розмір: 197.5 Кб | скачати |
Парето
Згідно Парето, суспільство має пірамідальну структуру, на вершині якої знаходиться еліта — соціальний прошарок, який керує і направляє життя всього суспільства. Запорука успішного розвитку — своєчасна ротація (відновлення) еліти.
Він розробив теорії, які названі його ім'ям: статистичний Парето-розподіл і Парето-оптімум, які знаходять широке застосування в області народного господарства та в інших наукових дисциплінах.
Парето
розмір: 59 Кб | скачати |

Принцип Парето:

20% внесків дають 80% доходів. І навпаки. 20% зусиль забезпечують виконання 80% роботи….

Принцип Парето
розмір: 24.5 Кб | скачати |

10 критичних помилок веб-майстрів початківців

Багато веб-мастрів початківців найчастіше допускають помилки, що ні в якому разі робити не можна. Вони називаються критичними, оскільки здатні справити дуже негативне враження про ваш сайт.
10 критичних помилок
розмір: 60 Кб | скачати |
Фiнансовi звички              

Можна почати заново в будь-який момент,
І те, що ми називаємо "поразкою”-
Це не впасти вниз, а залишатися внизу

Мері Пікфорд

Протягом життя людина спить 26 років, працює на хазяїна 13 років, працює на себе 6 років, цілих 3 роки займається прибиранням, стільки ж років їсть, виховує дітей і доглядає за свійськими тваринами. Скільки часу людина доглядає за своїм гаманцем?
Що значить доглядати за своїм гаманцем? Скільки часу людина доглядає за своїм гаманцем? Це значить користуватися фінансовими звичками, які дуже схожі на такі щоденні процедури, як умивання, догляд за порожниною рота, ранкова зарядка, уживання вітамінів, читання книг. В основі фінансових звичок лежить уміння рахувати, відкладати, інвестувати, примножувати, реінвестувати.
Чому фінансові звички так важливі? Тому що сьогодні - час керування капіталом. Раніше люди вчилися зберігати вогонь, потім їжу, потім інформацію, а тепер - капітал. Той, хто дисципліновано відкладає й інвестує – багата та далекоглядна людина.
Скільки потрібно часу для фінансових звичок? Як показала практика, досить 30 хвилин у день, щоб навести порядок у гаманці, а для цього почни користуватися фінансовими звичками прямо зараз.

       Фiнансовi звички

 1. Оточи себе успішними людьми зараз.
 2.  Підтримай своє оточення на старті.
 3.  Навчи своє оточення Фінансовій Звичці № 2.
 4.  Заведи журнал Успіху.
 5.  Розплануй свої доходи, витрати, активи й пасиви.
 6.  Відклади не менш 10% від своїх доходів.
 7. Інвестуй відкладені кошти в облігації, піфи й акції.
 8. Створюй множинні джерела доходу (активи).
 9.  Створи й розкрути свій інтернет-магазин.
 10.  Збільшуй прибуток на 20%.
 11.  Вклади половину надприбутку в акції, ф'ючерси, опціони.
 12.   Придбай нерухомість, використовуючи іпотечний кредит.
 13.  Створи Портфель Інвестора.
 14.   Інвестуй портфельні доходи в КАПІТАЛ.
У чому різниця між багатими й бідними? Бідні просипаються щоранку для того, щоб заробити на сьогоднішній день, багаті змушують час працювати на себе. Бідні мають одне джерело доходу - зарплату, багаті диверсифікують. Бідні ведуть облік доходів і витрат, багаті ведуть облік активів і пасивів. Скільки б не заробив бідняк, він все витратить або втратить.Багатий же буде інвестувати й вкладати капітали, тим самим не тільки зберігаючи, але й примножуючи їх.
Фінансові звички
розмір: 209.5 Кб | скачати |
Як Стати Багатим?
30 порад для тих, хто створює свій бізнес...
Отже, що потрібно для того, щоб стати багатим?  

 
Як  Стати  Багатим?
розмір: 34 Кб | скачати |
 
Кого не можна брати на роботу?

Уявіть собі ситуацію: Ви – великий начальник, за столом переговорів навпроти Вас сидить кандидат на непогану посаду, і Ви збираєтеся запропонувати йому високооплачувану роботу в якості свого підлеглого. Він відмінно виглядає, ще краще говорить, резюме розписано назвами відомих компаній. Він Вам навіть чимось подобається. Але щось не так. Непевність уповзає в підсвідомість, відзивається слабким уколом інтуїції в області серця, Ви відганяєте раптовий приступ недовіри до кандидата, підводитесь, простягуєте йому руку і...Зупиніться! Можливо, Ви зараз зробите саму страшну помилку у своїй карєрі.           

 
Кого не можна брати на роботу?
розмір: 40 Кб | скачати |
Секрет успіху – ставлення
Змініть Ваше ставлення, і Ви зміните своє життя
Джефф Келле
Ставлення – це фільтр у нашому  розумі, через який ми сприймаємо  навколишній нас світ. Тепер  давайте уявімо, що наше ставлення  до навколишньої дійсності – це вікно. Усі ми починаємо своє життя з гарним і позитивним ставленням до світу. Ми народжуємося з чистим вікном.
Зміна ставлення до світу, відкриває в нього вікно.
 
Секрет успіху - ставлення
розмір: 39.5 Кб | скачати |
Білл Гейтс вчить життю. 11 правил для успіху
Білл Гейтс учить життю молодь і дає 11 правил для досягнення успіху
Нещодавно Білл Гейтс, спілкуючись із старшокласниками, озвучив 11 принципів, про які підліткам ніколи не довідатися із шкільної програми. На думку Гейтса, надмірний оптимізм і політкоректність грають з молодими людьми злий жарт, формуючи далеке від реальності сприйняття світу, що обов'язково призведе до невдач у майбутньому дорослому житті.


 

 

 

Copyright Автор © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz