Уроки інформатики
Написання тексту
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Друзі сайту

Анализ веб сайтов



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 15:36


10 правил написання тексту

Текстовий зміст має дуже велике значення практично для будь-якого сайту – як для його відвідувачів, так і для пошукових систем. Ми приводимо 10 найважливіших правил, про які завжди варто пам’ятати при написанні текстів для вашого сайту.

Розподіляйте  <заголовки>  правильно

Почніть із "Заголовка 1 і використовуйте його на кожній сторінці тільки один раз. По-перше, у такий спосіб сторінка буде й виглядати й читатися набагато краще. Але є й інша причина, не менш важлива: пошукові системи ніколи не будуть індексувати ваш сайт належним чином, якщо робот не зможе розібратися, який заголовок на сторінці є основним, а який – другорядними. Тому, якщо вам потрібно розмістити на сторінці декілька заголовків, - розподіліть їх, використовуючи "Заголовок 1, "Заголовок 2 й  "Заголовок 3.

До речі – коли ви пишете статтю в блозі на Jimdo, назва статті вже є "Заголовком 1.


Стислість - сестра таланта

Більшість відвідувачів веб-сайтів – це зайняті люди,   які не мають часу читати довгі тексти; так що, завжди намагайтеся бути сфокусованими на головних речах і бути стислими, щоб не втратити увагу читачів.


Використовуйте списки

Списки не випадково користуються великою популярністю в інтернеті, оскільки:
- Вони легко читаються;
- Списки допомагають
структурувати інформацію, аби відвідувач міг швидко її переглянути;
- Швидкий перегляд означає, що із вмістом вашої сторінки ознайомилися й, може бути, навіть прочитали її.

Говоріть про найважливіше на початку

Часто ми хочемо спершу ввести читача в курс справи, а потім розповісти про основну тему. Ще в школі нас учили писати твори таким чином: на початку параграфа йде вступ, потім основна частина з аргументацією й висновок. Однак у Мережі, говоріть про найважливіше на початку (починайте з аргументації)!


Полишайтеся собою!

Хочете, щоб люди повністю ігнорували записи у вашому блоге або тексти на вашому сайті? Тоді пишіть як можна більш стандартно й використайте язикові штампи - говорячи простіше, намагайтеся догодити всім!

 Хочете, щоб люди, навпроти, читали вас і реагували на ваші слова? Тоді пишіть про те, що вас дійсно турбує. Будьте цікавими, можливо, навіть неоднозначними. Але, головне, будьте індивідуальними: нехай ваші тексти будуть особистими - читачі тільки подякують вам за це.


Думайте про читача

Хто він - відвідувач вашого сайту? Яка інформація найбільш важлива для нього? Використовуйте ключові слова, які є актуальними для ваших читачів і намагайтеся підбирати їх найбільш  грамотно.


Не копіюйте тексти з Microsoft Word!

Можливо, це й не помітно з першого погляду, але Microsoft Word та інтернет не дуже-те добре уживаются разом. Коли ви набираєте текст у редакторі Word, а потім вставляєте його на ваш Jimdo-сайт, разом з ним у розмітці сторінки з'являється безліч зайвої інформації, що може виглядати нерозумно, а іноді – навіть викликати помилки в зображенні сайту в різних браузерах.

Є безліч альтернативних редакторів, які відмінно підходять у якості інструментів написання текстів для сайту. Наприклад,  Notepad++Sublime  або наш улюблений блокнот  Evernote 


Поважайте старі" слова

Відповідно до досліджень, пошукові системи набагато краще розпізнають і швидше знаходять звичні нашому вуху слова, чим сучасні неологізми. Людині прочитати такі слова теж набагато легше, і вони здатні викликати більше глибокі емоції в читача. Використання старих слів може зробити ваш текст більше особистим.


Використовуйте заголовки із закликами до дії!

Заголовки - це перше, що попадає в поле зору, тому  звертайте на них особливу увагу. Не бійтеся закликати читача до дії й використовуйте найбільш важливі слова на початку заголовка. Це оцінять як ваші читачі, так і пошукові роботи.


Починайте з малого й посилайтеся на більше

Ми вже говорили, що стислість - це сестра таланту? Зробіть текст ще більш коротким, а потім пошліться на сторінку з більшою кількістю інформації.

 

Copyright Автор © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz